Volná pracovní místa

Ateliér DPK, s.r.o. hledá nové spolupracovníky. Požadujeme svědomitost, pečlivost a ochotu pracovat a učit se novým věcem.
Nabízíme stabilní práci ve společnosti s dlouholetou tradicí. Naše společnost sídlí v centru města Brna, možnost stravování je přímo v místě zaměstnání. Dále nabízíme přátelský a zkušený kolektiv o celkovém počtu 12 kolegů.
Praxe v oboru je výhodou, nikoliv podmínkou.
Naše zaměstnance podporujeme v dalším odborném vzdělávání a dáváme prostor ke kariérnímu růstu. Nabízíme motivační finanční ohodnocení, nebo možnost částečně flexibilní pracovní doby.
Nástup je možný ihned.

  Projektant dopravních staveb (HPP, absolvent VŠ)

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru Konstrukce a dopravní stavby, znalost práce s AutoCAD. Vítána je elementární znalost práce s 3D.
V rámci zaměstnání budete především vypracovávat návrhy řešení areálových komunikací a chodníků, obytných zón, řešení dopravního značení, křižovatek nebo např. hrubých terénních úprav.
Pozice je vhodná pro absolventy.

  Kreslič dopravních staveb (brigáda, student VŠ)

Požadujeme středoškolské vzdělání, případně dostudovaný Bc. obor Konstrukce a dopravní stavby. Dále znalost práce s AutoCAD.
V rámci zaměstnání se budete podílet na vypracování návrhů komunikací, chodníků, obytných zón, dopravního značení atd.
Nabízíme práci jako dočasnou brigádu či poloviční úvazek, možnost částečné flexibility při studiu, v případě oboustranné spokojenosti hlavní pracovní poměr, a zejména získání praxe v prostředí zkušeného kolektivu.
Pozice je vhodná pro studenty.